20. 11. 2020

Příbramská nemocnice spouští od pondělí 23. listopadu nové odběrové místo COVID 19. Naleznete ho v prvním areálu nemocnice v pavilonu I (bývalý infekční pavilon). Odběrové centrum má samostatný vchod a je označeno, stejně jako cesta k němu.

  • Na odběr je stále nutné se objednat prostřednictvím formuláře na webu nemocnice.
  • Nové odběrové místo funguje ve všední dny od 9 do 18 hodin a je určeno pro bezpříznakové pacienty. Pro pacienty, kteří přijedou na odběr autem, je určeno městské parkoviště přímo nad nemocnicí, které bylo otevřeno v loňském roce. Ve spolupráci s městem se podařilo nastavit zdejší parkovací automat tak, že prvních 30 minut parkování je zdarma. Za tuto dobu byste měli stihnout cestu z parkoviště a na parkoviště, i odběr samotný. Parkoviště bude označeno.
  • Pro víkendové odběry (9-12 hodin) a pro lidi s příznaky (ve všední dny 9-12) funguje stále i původní odběrové místo v areálu II na Zdaboři.

UPOZORNĚNÍ:

Čtěte pečlivě informace v objednávacím systému a znění potvrzující SMS, která vám přijde po registraci. V SMS najdete informaci, do kterého odběrového místa jste přihlášeni.
Prosíme, před odběrem nevstupujte do jiných prostor nemocnice z důvodu hygienického režimu.
V blízké době plánujeme možnost odběru i pro samoplátce.
Informační telefon: 702 240 563 (neslouží k objednání)